STRESS

195 hodnotení

VitaCig ® Stress vám pomôže upokojiť myseľ a načerpať novú energiu. Ochutnajte netradičnú kombináciu kakaa s nádychom osviežujúcej mäty. Originálna chuť, ktorá vás upokojí. Podrobné info nižšie.

€13
Skladem (> 5 ks)

VitaCig ® Stress je jednorazový inhalátor s príchuťou kakaa a osviežujúci mäty.
 
Perfektne vybalancované zloženie bohaté na prírodné výťažky, ktoré pomáhajú k celkovému upokojeniu a zmierneniu stresu. K hlavným ingredienciám tohto inhalátora patrí Kava kava a ruže. Esenciálny olej z ruže a výťažky z Kava kava (piepor opojný) majú priaznivý vplyv na hladinu stresu a už stovky rokov sa používajú na upokojenie mysle. A aby mal inhalátor čo najlepšie účinky, je obohatený o prírodné aminokyseliny glutamín a L-theanín, ktoré sú dôležité pre správnu funkciu mozgu a pomáhajú bojovať proti úzkosti.
 

Dávkovanie

Inhalátor obsahuje až 500 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu).

 

Používať ho môžete kedykoľvek počas dňa.


 
Zloženie VitaCig ® Stress:

Vitamín A, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12

Kakaový extrakt, Ylang Ylang olej, kadidlovy olej, theanín, glutamín, MaxVG, destilovaná voda
 

 

 

Vzhľadom k tomu, že nepatrí produkty VitaCig® medzi oficiálne uznávaná liečivá, doplnky stravy, ani vitamínové a lekárske prostriedky, nie sú určené na liečbu alebo prevenciu akejkoľvek choroby či stavu. Slúži len ako podporný doplnok.

 

Upozornenie: Kvapalina je zložená z 90% prírodným rastlinným glycerínom a z 10% propylénglykolu, ten nie je určený pre užívanie v tekutom stave! Preto pri používaní dbajte opatrnosti a overte, že náplň z inhalátora nevyteká. Prípravky uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Užívať by ho nemali tehotné a dojčiace ženy.

Kategória: S-EDITION
Hmotnosť: 0.02 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: