SLIM (hubnutí)

333 hodnotení

VitaCig ® Slim potláča chuť na jedlo a pomáha k rýchlejšiemu a efektívnejšiemu chudnutie. Vďaka skvelej chuti a zloženie podporujúce chudnutie sa stane tento inhalátor vaša pravá ruka pri ceste k vysnívanej postave. Podrobné info nižšie.

 

€13
Skladem (> 5 ks)

VitaCig ® Slim je jednorazový inhalátor podporujúce zdravé chudnutie. Zloženie obsahuje konjac koreň, ktorý je skvelým zdrojom rozpustnej vlákniny nazývané glukomanány. Tá má v žalúdku údajne napučať a vytvoriť tak dojem sýtosti. Navyše znižuje cholesterol a reguluje hladinu cukru v krvi. Mimo konjac koreň v sebe inhalátor ukrýva tiež molekulu hoodium znižujúce chuť do jedla, výťažok z garcinie kambodžskej zabraňujúci ukladaniu tukov v tele a aminokyselinu L-Arginín, ktorá eliminuje brušný tuk. Uvidíte, že sa správnou životosprávou a pravidelným pohybom pôjde chudnutie raz dva.

 

Dávkovanie

Inhalátor obsahuje až 500 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu).

 

K zníženiu chuti na jedlo odporúčame 7-9 inhaláciou počas jedného použitia. Neprekračujte však 40 inhaláciou denne. Ak sa u vás prejavia vedľajšie účinky, prestaňte prípravok používať a svoj stav radšej konzultujte s lekárom.

 

Zloženie VitaCig ® Slim

Vitamín A, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12

Garcinie kambodžská, hoodia, konjac koreň, arginine, MaxVG, destilovaná voda

 

 

 

 

Vzhľadom k tomu, že nepatrí produkty VitaCig® medzi oficiálne uznávaná liečivá, doplnky stravy, ani vitamínové a lekárske prostriedky, nie sú určené na liečbu alebo prevenciu akejkoľvek choroby či stavu. Slúži len ako podporný doplnok.

 

Upozornenie: Kvapalina je zložená z 90% prírodným rastlinným glycerínom a z 10% propylénglykolu, ten nie je určený pre užívanie v tekutom stave! Preto pri používaní dbajte opatrnosti a overte, že náplň z inhalátora nevyteká. Prípravky uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Užívať by ho nemali tehotné a dojčiace ženy.

Kategória: S-EDITION
Hmotnosť: 0.02 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: