SLEEP

92 hodnotení
Akcia
sleep
€13 –8 %

Krátky úvodný text: VitaCig ® Sleep vám pomôže k prečisteniu mysle a pokojnému spánku. Inhalátor obsahuje vitamíny a upokojujúce prírodné látky, ktoré uvoľní telo aj myseľ. Bojujte s nespavosťou prírodnou cestou. Podrobné info nižšie.

 

€12
Skladem (> 5 ks)

VitaCig ® Sleep je jednorazový inhalátor so zložením podporujúce spánok. Ak nemôžete uvoľniť myseľ a zaspať, vyskúšajte náš inhalátor s levanduľovým a valerijským olejom. Obe tieto látky majú upokojujúce, sedatívne účinky, ktoré pomáhajú proti stresu a prepracovanosti. V zložení tiež nájdete melatonín čiže hormón spánku, neroli olej pomáhajúci zmiernenie nespavosti a aminokyselinu L-theanin z listov zeleného čaju. Tá znižuje srdcovú frekvenciu a pomáha v boji proti úzkostiam. Všetky tieto výťažky sú čisto prírodné a dohromady tvoria skvelú kombináciu, s ktorou budete spať ako v rozprávke.

 

Dávkovanie

Inhalátor obsahuje až 500 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu).

 

Odporúčame používať cca pol hodiny pred plánovaným spánkom. Ak sa u vás prejavia vedľajšie účinky, prestaňte prípravok používať a svoj stav radšej konzultujte s lekárom.

 

Zloženie VitaCig ® Sleep

Levanduľový olej, valerijský olej, neroli olej, L-theanín, Melatonín, vanilka, citrónový olej, MaxVG, destilovaná voda.

 

Levandulový olej: 17 mg - Upokojuje, pôsobí proti bolesti hlavy

Valerijský olej: 17 mg - Pôsobí ako prírodný sedatívum

Neroli olej: 3000 mcg - Užitočný v boji proti únave, depresiám a obavám

L-Theanín: 8000 mcg - Zvyšuje alfa mozgové vlny, ktoré znižujú depresiu

Melatonin: 5.5 mg - Hormón podporujúce pokojný spánok a rýchle zaspávanie

Vanilka: 1000 mcg

CoQ10: 1000 mcg

Citrónový olej: 1500 mcg

  

Vzhľadom k tomu, že nepatrí produkty VitaCig® medzi oficiálne uznávaná liečivá, doplnky stravy, ani vitamínové a lekárske prostriedky, nie sú určené na liečbu alebo prevenciu akejkoľvek choroby či stavu. Slúži len ako podporný doplnok.

 

Upozornenie: Kvapalina je zložená z 90% prírodným rastlinným glycerínom a z 10% propylénglykolu, ten nie je určený pre užívanie v tekutom stave! Preto pri používaní dbajte opatrnosti a overte, že náplň z inhalátora nevyteká. Prípravky uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Užívať by ho nemali tehotné a dojčiace ženy.

Kategória: S-EDITION
Hmotnosť: 0.02 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: