REJUVENATE (príchuť ruže)

159 hodnotení

Krátky úvodný text: VitaCig ® Rejuvenate má vďaka jemnej vôni ruží a jazmínu prezývku Ružové pohladenie. Okrem úžasné decentná vôňa vás inhalátor očarí tiež svojimi blahodarnými účinkami - revitalizuje, omladzuje pokožku a prebúdza zmysly. Podrobné info nižšie.

€13
Skladem (> 5 ks)

VitaCig ® Rejuvenate je jednorazový inhalátor s jemnou romantickou príchuťou ruží a jazmínu. Je skvelý pre všetkých, ktorí si chcú po ťažkom pracovnom dni oddýchnuť a vyčistiť hlavu. Medzi hlavné prísady patrí esenciálny olej z ruže, ktorý je obľúbený najmä pre svoje priaznivé účinky na emočnú rovnováhu a zdravie kože. Čínski vedci v roku 2010 zistili, že ružový olej ničí baktérie zodpovedné za vznik akné a pomáha tak k zdravej a krásnej pleti. Ďalšou podstatnou zložkou inhalátora je esenciálny olej z rastliny zvanej Geranium (slovensky pakost). Ten sa používa na uvoľnenie napätia pokožky, k upokojeniu organizmu a na liečbu ekzémov a zápalových ochorení pokožky.

 

Dávkovanie

Inhalátor obsahuje až 500 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu).

 

Používať ho môžete kedykoľvek počas dňa. Ak sa u vás prejavia vedľajšie účinky, prestaňte prípravok používať a svoj stav radšej konzultujte s lekárom.

 

Zloženie VitaCig ® Rejuvenate

Ružový olej, jazmínový olej, geranium, MaxVG, destilovaná voda.

 

● Geranium olej: 1700 ug - Podporuje čistú a zdravú pleť

 

● Jazmínový olej: 1700 ug - Napomáha hojeniu a hydratáciu pokožky

 

● Ružový olej: 3300 ug - Pomáha vyrovnať hladiny vlhkosti v pokožke

 

● Vitamín B12: 1500 ug - Dôležitý pre metabolické procesy a tvorbu červených krviniek

 

● Vitamín C: 1500 ug - Podporuje imunitný systém a tvorbu kolagénu

 

● Vitamín D: 1500 ug - Pre reguláciu vápnika a fosforu v tele

 

● Vitamín E: 1500 ug - Spomaľuje starnutie buniek a pôsobí proti oxidačnému stresu

 

Vzhľadom k tomu, že nepatrí produkty VitaCig® medzi oficiálne uznávaná liečivá, doplnky stravy, ani vitamínové a lekárske prostriedky, nie sú určené na liečbu alebo prevenciu akejkoľvek choroby či stavu. Slúži len ako podporný doplnok.

 

Upozornenie: Kvapalina je zložená z 90% prírodným rastlinným glycerínom a z 10% propylénglykolu, ten nie je určený pre užívanie v tekutom stave! Preto pri používaní dbajte opatrnosti a overte, že náplň z inhalátora nevyteká. Prípravky uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Užívať by ho nemali tehotné a dojčiace ženy.

Kategória: S-EDITION
Hmotnosť: 0.02 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: