O nás

lista3
 

Náš príbeh sa začal písať v decembri roku 2017, kedy som ja a môj kamarát videl video o inhalovaní vitamínov na TV NOVA. Produkt nás veľmi zaujal a chceli sme si ho kúpiť, ale bohužiaľ sme zistili, že sa v Českej republike a na Slovensku nepredáva.


Našli sme na internete spoločnosť VitaCig®, ktorá tento produkt predáva a má naň patent. Objednali sme si teda prvý kus. Mali sme obavu, že to nebude dobré a bude to chutiť ako tie klasické el. cigarety, po ktorých väčšinou škriabe v krku. Akonáhle produkt dorazil, boli sme nadšení! Veľa pary, príjemná ovocná chuť!


Rozhodli sme sa, že by sme tento produkt chceli predávať v Českej republike. Po dvojmesačnom vyjednávaní a splnení podmienok požadovaných zo strany VitaCig®, sme získali licenciu predaja a  mohli sme začať! Zo začiatku sme na to boli iba my dvaja, ale počas pár mesiacov sa náš tím rozrástol o 5 členov. Teraz máme výhradné zastúpenie a chceme šíriť túto myšlienku inhalácii vitamínov ďalej. Nie je to len o obmedzení fajčenia, ale, keďže VitaCig® neobsahuje návykový nikotín, je tiež využívaný nefajčiarmi pre skrátenie dlhej chvíle, či pre relaxu.

 

Marko S a Jakub K