O nás

lista3
 

Náš príbeh sa začal písať v decembri roku 2017, kedy som ja a môj kamarát videl video o inhalovanie vitamínov na TV NOVA. Produkt nás veľa zaujal a chceli som si ho kúpiť, ale bohužiaľ sme zistili, že sa v Českej republike nepredáva.

Našli sme na internete spoločnosť VitaCig®, ktorá tento produkt predáva a má naň patent. Objednali som si teda prvý kus. Mali sme obavu, že to nebude dobré a bude to chutiť ako tie klasické el. cigarety, po ktorých väčšinou škriabe v krku. Akonáhle produkt dorazil, boli sme nadšení! Veľa pary, príjemná ovocná chuť!

Rozhodli sme sa, že by sme tento produkt chceli predávať v Českej republike. Po 2 mesačnom mailovanie a splnenie podmienok požadovaných zo strany VitaCig® sme mohli začať! Zo začiatku sme na to boli iba my dvaja, ale počas pár mesiacov sa náš tím rozrástol na 5 členov. Teraz máme výhradné zastúpenie a chceme šíriť túto myšlienku inhalácii vitamínov ďalej. Nie je to len o obmedzení fajčenia, ale, keďže VitaCig® neobsahuje návykový nikotín, je tiež využívaný aj nefajčiarov pre skrátenie dlhej chvíle, či pre relax.

 

Marko S a Jakub K