VINTAGE VANILLA

133 hodnotení

VitaCig ® Vintage Vanilla je skvelou voľbou po únavnom a stresujúcom dni. Príjemná chuť vanilky s decentným nádychom zeleného čaju pôsobí relaxačným a upokojujúcim dojmom. Na chvíľu tak môžete zabudnúť na každodenné starosti a užívať si čaro okamihu. Podrobné info nižšie.

€12
Skladem (> 5 ks)

VitaCig ® Vintage Vanilla je jednorazový inhalátor s príchuťou vanilky a zeleného čaju. Ak patríte k milovníkom jemných príchutí, je táto príchuť práve pre vás. Čarovná vôňa vanilky a decentná chuť zeleného čaju pôsobí ukľudňujúcim dojmom. Hoďte stres za hlavu a užite si chvíľu pohody s Vintage Vanilla.

 

Čistý vanilkový olej bojuje proti zápalu, pôsobí ako antidepresívum a obsahuje vysoké množstvo antioxidantov. Bolo preukázané, že pôsobí proti infekciám a už tisíce rokov ho muži aj ženy používali pri problémoch s libidom či úzkosťami. Matcha zelený čaj obsahuje veľké množstvo antioxidantov, najmä Katechín EGCG, ktorý sa osvedčil pri boji s rakovinou. Zelený čaj zvyšuje koncentráciu, podporuje pamäť, spaľovanie kalórií a zároveň detoxikuje telo.

 

Dávkovanie

Inhalátor obsahuje až 500 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu).

 

Používať ho môžete kedykoľvek počas dňa.

 

Zloženie VitaCig ® Vintage Vanilla:

Vitamín A, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12

Extrakt z valeriány lekárskej, vanilkový extrakt, linalool, MaxVG, destilovaná voda.

 

 

 

Vzhľadom k tomu, že nepatrí produkty VitaCig® medzi oficiálne uznávaná liečivá, doplnky stravy, ani vitamínové a lekárske prostriedky, nie sú určené na liečbu alebo prevenciu akejkoľvek choroby či stavu. Slúži len ako podporný doplnok.

 

Upozornenie: Kvapalina je zložená z 90% prírodným rastlinným glycerínom a z 10% propylénglykolu, ten nie je určený pre užívanie v tekutom stave! Preto pri používaní dbajte opatrnosti a overte, že náplň z inhalátora nevyteká. Prípravky uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Užívať by ho nemali tehotné a dojčiace ženy.

Kategória: KLASIK EDITION
Hmotnosť: 0.02 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: