SUCCULENT STRAWBERRY

297 hodnotení

VitaCig ® Succulent Strawberry v sebe kombinuje chuť čerstvých jahôd a svieži pocity mentolu. Sladká jemnosť s nádychom mäty vykúzli v ústach jedinečný zážitok, ktorý si obľúbia nielen milovníci jahôd. Podrobné info nižšie.

€13
Skladem (> 5 ks)

VitaCig ® Succulent Strawberry je jednorazový inhalátor s príchuťou čerstvých jahôd a mäty. Obe chute dohromady tvoria sladko osviežujúci kombináciu, ktorá má upokojujúci účinok na telo i myseľ. Mätový esenciálny olej zmierňuje bolesti svalov, pomáha proti kŕčom a má tiež antimikrobiálne vlastnosti. Vďaka tomu odstraňuje baktérie z ústnej dutiny, osvieži dych a upokojí zažívacie ťažkosti.

 

Dávkovanie

Inhalátor obsahuje až 500 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu).

 

Používať ho môžete kedykoľvek počas dňa.

 

Zloženie VitaCig ® Succulent Strawberry:

Vitamín A, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12

Pepermintový olej, jahodový extrakt, extrakt z mentolu, MaxVG, destilovaná voda

 

 

 

 

 

Vzhľadom k tomu, že nepatrí produkty VitaCig® medzi oficiálne uznávaná liečivá, doplnky stravy, ani vitamínové a lekárske prostriedky, nie sú určené na liečbu alebo prevenciu akejkoľvek choroby či stavu. Slúži len ako podporný doplnok.

 

Upozornenie: Kvapalina je zložená z 90% prírodným rastlinným glycerínom a z 10% propylénglykolu, ten nie je určený pre užívanie v tekutom stave! Preto pri používaní dbajte opatrnosti a overte, že náplň z inhalátora nevyteká. Prípravky uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Užívať by ho nemali tehotné a dojčiace ženy.

Kategória: KLASIK EDITION
Hmotnosť: 0.02 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: