MARVELOUS MINT

167 hodnotení

Krátky úvodný text: VitaCig ® Marvelous Mint poskytuje osviežujúcu chuť mentolu, ktorá vás milo prekvapí. Mäta s eukalyptom uvoľní dýchacie cesty a dodá svieži dych po celý deň. Ideálne inhalátor pre všetkých, ktorí túžia po celodennej sviežosti. Podrobné info nižšie.

€12
Skladem (> 5 ks)

VitaCig ® Marvelous Mint je jednorazový inhalátor s príchuťou mäty a eukalyptu. Vďaka skvelej kombinácii týchto dvoch bylín sa vám uvoľní dýchacie cesty a upokojí telo i myseľ. Mätový esenciálny olej a eukalyptový olej dodávajú pocit ochladenia. Okrem sviežeho dychu a osvieženie organizmu zároveň pôsobí antimikrobiálne, čo znamená, že odstraňujú baktérie z ústnej dutiny. Obe bylinky pomáhajú pri zlom trávení, odstraňujú vyčerpanie a pomáhajú proti stresu.

 

Dávkovanie

Inhalátor obsahuje až 500 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu).

 

Používať ho môžete kedykoľvek počas dňa.

 

Zloženie VitaCig ® Marvelous Mint

Mätový extrakt, peprmint, MaxVG, destilovaná voda.

 

Vitamín A: 1 IU

Vitamín B2: 2 mg

Vitamín B6: 2 mg

Vitamín B12: 15 mcg

Linalool: 1 mg

Mentol: 500 mcg

Peprmintový olej: 1 mg

Mátový olej: 1 mg

  

Vzhľadom k tomu, že nepatrí produkty VitaCig® medzi oficiálne uznávaná liečivá, doplnky stravy, ani vitamínové a lekárske prostriedky, nie sú určené na liečbu alebo prevenciu akejkoľvek choroby či stavu. Slúži len ako podporný doplnok.

 

Upozornenie: Kvapalina je zložená z 90% prírodným rastlinným glycerínom a z 10% propylénglykolu, ten nie je určený pre užívanie v tekutom stave! Preto pri používaní dbajte opatrnosti a overte, že náplň z inhalátora nevyteká. Prípravky uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Užívať by ho nemali tehotné a dojčiace ženy.

Kategória: KLASIK EDITION
Hmotnosť: 0.02 kg
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
LK Avatar autora Nefunkčnosť 26.8.2020 12:10
Zdravím objednal som si túto príchuť!! Tešil som sa veľmy na ňu a nejde:( ťaham silnejšie no a nič žiadny dym!!! Dá sa to vymeniť?
Odpovedať
T Avatar autora 18+ 6.6.2020 15:29
Dobrý , prečo pri zapnutí stránky sa ma to pýta na 18 rokov keď to neskodi?
Odpovedať