MARVELOUS MINT

174 hodnotení

VitaCig ® Marvelous Mint poskytuje osviežujúcu chuť mentolu, ktorá vás milo prekvapí. Mäta s eukalyptom uvoľní dýchacie cesty a dodá svieži dych po celý deň. Ideálne inhalátor pre všetkých, ktorí túžia po celodennej sviežosti. Podrobné info nižšie.

€13
Skladem (> 5 ks)

VitaCig ® Marvelous Mint je jednorazový inhalátor s príchuťou mäty a eukalyptu. Vďaka skvelej kombinácii týchto dvoch bylín sa vám uvoľní dýchacie cesty a upokojí telo i myseľ. Mätový esenciálny olej a eukalyptový olej dodávajú pocit ochladenia. Okrem sviežeho dychu a osvieženie organizmu zároveň pôsobí antimikrobiálne, čo znamená, že odstraňujú baktérie z ústnej dutiny. Obe bylinky pomáhajú pri zlom trávení, odstraňujú vyčerpanie a pomáhajú proti stresu.

 

Dávkovanie

Inhalátor obsahuje až 500 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu).

 

Používať ho môžete kedykoľvek počas dňa.

 

Zloženie VitaCig ® Marvelous Mint:

Vitamín A, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12

Linalool, mentol, pepermintový olej, mätový olej, MaxVG, destilovaná voda.

 

 

  

Vzhľadom k tomu, že nepatrí produkty VitaCig® medzi oficiálne uznávaná liečivá, doplnky stravy, ani vitamínové a lekárske prostriedky, nie sú určené na liečbu alebo prevenciu akejkoľvek choroby či stavu. Slúži len ako podporný doplnok.

 

Upozornenie: Kvapalina je zložená z 90% prírodným rastlinným glycerínom a z 10% propylénglykolu, ten nie je určený pre užívanie v tekutom stave! Preto pri používaní dbajte opatrnosti a overte, že náplň z inhalátora nevyteká. Prípravky uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Užívať by ho nemali tehotné a dojčiace ženy.

Kategória: KLASIK EDITION
Hmotnosť: 0.02 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: