COOL CITRUS

269 hodnotení

Krátky úvodný text: VitaCig ® Cool Citrus s citrusovou vôňou a chuťou čerstvých pomarančov vás vtiahne do sveta exotického ovocia. Inhalátor obsahuje pomarančový a grapefruitový olej, ktorý má skvelú chuť a priaznivé účinky na naše zdravie. Ochutnajte a uvidíte. Podrobné info nižšie.

 

€12
Skladem (> 5 ks)

VitaCig ® Cool Citrus je jednorazový inhalátor so sladkou príchuťou citrusov. Hlavnou zložkou je pomarančový extrakt pochádzajúci z rastliny Citrus Sinensis (pomarančovník čínsky). Výťažky z nej sa už mnoho rokov v aromaterapii a ľudovom liečiteľstve používajú ako prírodné antidepresívum a afrodiziakum. Zloženie je navyše obohatené o grapefruitový olej, ktorý je vďaka vysokému obsahu limonénu známy ako významný antioxidant. Grapefruitový extrakt chráni bunky pred poškodením, pôsobí proti rakovine a obsahuje mnoho prospešných vitamínov a látok. Inhalácia Cool Citrusu upokojuje zmysly, pomáha proti stresu a má protizápalové a antiseptické účinky.

 

Dávkovanie

Inhalátor obsahuje až 500 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu).

 

Používať ho môžete kedykoľvek počas dňa.

 

Zloženie VitaCig ® Cool Citrus

Grepový extrakt, pomarančový extrakt, pomarančový olej, MaxVG, destilovaná voda.

 

● D-Limonén: 1000 ug - Má protizápalové účinky a zabraňuje množeniu kvasiniek a húb

 

● Koenzým Q10: 100 ug - Dodáva energiu bunkám a pôsobí proti starnutiu

 

● Vitamín A: 900 ug - Pre správnu funkciu zraku a slizníc

 

● Vitamíny B6 / B12: 2 mg / 7,2 ug - Dôležité pre metabolické procesy a tvorbu červených krviniek

 

● Vitamín C: 60 mg - Podporuje imunitný systém a tvorbu kolagénu

 

● Vitamín D: 400 IU - Pre reguláciu vápnika a fosforu v tele

 

● Vitamín E: 30 IU - Spomaľuje starnutie buniek a pôsobí proti oxidačnému stresu

 

Vzhľadom k tomu, že nepatrí produkty VitaCig® medzi oficiálne uznávaná liečivá, doplnky stravy, ani vitamínové a lekárske prostriedky, nie sú určené na liečbu alebo prevenciu akejkoľvek choroby či stavu. Slúži len ako podporný doplnok.

 

Upozornenie: Kvapalina je zložená z 90% prírodným rastlinným glycerínom a z 10% propylénglykolu, ten nie je určený pre užívanie v tekutom stave! Preto pri používaní dbajte opatrnosti a overte, že náplň z inhalátora nevyteká. Prípravky uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Užívať by ho nemali tehotné a dojčiace ženy.

Kategória: KLASIK EDITION
Hmotnosť: 0.02 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: