CHARMING CHERRY

134 hodnotení

VitaCig ® Charming Cherry ponúka dokonalú chuť čerešní, ktorá osladí váš bežný deň. Tento inhalátor je ideálny pre všetkých milovníkov sviežeho ovocia, lebo v sebe kombinuje výťažky z čerstvej mäty a čerešní. Podrobné info nižšie.

€13
Skladem (> 5 ks)

VitaCig ® Charming Cherry je jednorazový inhalátor s príchuťou čerešní a čerstvej mäty. Prvýkrát nás prekvapilo, ako výraznú a intenzívnu chuť má! Naozaj nevšedný zážitok, ktorý si zamilujú všetci milovníci čerešní. Zloženie je navyše obohatené o mätu, ktoré dodá príchuti na sviežosti. Tá navyše upokojuje trávenie, pomáha proti stresu a zmierni prípadné bolesti a kŕče.

 

Dávkovanie

Inhalátor obsahuje až 500 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu).

 

Používať ho môžete kedykoľvek počas dňa.

 

Zloženie VitaCig ® Charming Cherry:

Vitamín A, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12

Pepermintový olej, mentol, výťažok z čerešní,klinčekový púčikový olej, MaxVG, destilovaná voda.

 

 

 

 

Vzhľadom k tomu, že nepatrí produkty VitaCig® medzi oficiálne uznávaná liečivá, doplnky stravy, ani vitamínové a lekárske prostriedky, nie sú určené na liečbu alebo prevenciu akejkoľvek choroby či stavu. Slúži len ako podporný doplnok.

 

Upozornenie: Kvapalina je zložená z 90% prírodným rastlinným glycerínom a z 10% propylénglykolu, ten nie je určený pre užívanie v tekutom stave! Preto pri používaní dbajte opatrnosti a overte, že náplň z inhalátora nevyteká. Prípravky uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Užívať by ho nemali tehotné a dojčiace ženy.

Kategória: KLASIK EDITION
Hmotnosť: 0.02 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: