BOISTEROUS BERRY

289 hodnotení

VitaCig® Boisterous Berry v sebe ukrýva ovocný mix čučoriedok, čiernych ríbezlí a muškátového orieška. Túto jedinečnú kombináciu si zamilujú predovšetkým milovníci lesných plodov a netradičných vôňou. Podrobné info nižšie.

€13
Skladem (> 5 ks)

VitaCig® Boisterous Berry je jednorazový inhalátor s príchuťou lesných bobúľ. Sladká zmes čiernych ríbezlí a čučoriedok okorenená muškátovým orieškom poskytuje svojmu majiteľovi netradičný ovocný zážitok. Olej z čiernych ríbezlí podporuje krvný obeh, pôsobí antibakteriálne, protizápalovo a dokonca obsahuje trikrát viac vitamínu C ako citrón! Čučoriedky naopak vďaka svojim antioxidačným účinkom bojujú proti vysokému cholesterolu, srdcovým chorobám a rakovine.

 

Dávkovanie

Inhalátor obsahuje až 500 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu).

 

Používať ho môžete kedykoľvek počas dňa.

 

Zloženie VitaCig ® Boisterous Berry:

Vitamín A, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12, b-myrcén

Extrakt z čučoriedok a čiernych ríbezlí, MaxVG, destilovaná voda.

 

 

  

Vzhľadom k tomu, že nepatrí produkty VitaCig® medzi oficiálne uznávaná liečivá, doplnky stravy, ani vitamínové a lekárske prostriedky, nie sú určené na liečbu alebo prevenciu akejkoľvek choroby či stavu. Slúži len ako podporný doplnok.

 

Upozornenie: Kvapalina je zložená z 90% prírodným rastlinným glycerínom a z 10% propylénglykolu, ten nie je určený pre užívanie v tekutom stave! Preto pri používaní dbajte opatrnosti a overte, že náplň z inhalátora nevyteká. Prípravky uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Užívať by ho nemali tehotné a dojčiace ženy.

Kategória: KLASIK EDITION
Hmotnosť: 0.02 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: