5 KS NÁPLNÍ SUCCULENT STRAWBERRY DO EXCALIBUR

16 hodnotení

Krátky úvodný text: VitaCig ® Succulent Strawberry v sebe kombinuje chuť čerstvých jahôd a svieži pocity mentolu. Náhradné náplne obsahujú vitamíny a prírodné ovocné výťažky, ktoré vykúzli v ústach jedinečný zážitok. Podrobné info nižšie.

€21
Skladem (> 5 ks)

Náhradné náplne VitaCig ® Succulent Strawberry vytvárajú v ústach sladko osviežujúci kombináciu, ktorá si obľúbia nielen milovníci ovocie. Príchuť čerstvých jahôd a svieži mäty navyše nielen skvele chutí, ale má tiež blahodarné účinky na telo. Mätový esenciálny olej zmierňuje bolesti svalov, pomáha proti kŕčom a má antimikrobiálne vlastnosti. Vďaka tomu odstraňuje baktérie z ústnej dutiny, osvieži dych a upokojí zažívacie ťažkosti.

 

Obsah balenia

● 5x náhradná náplň Succulent Strawberry do inhalátora (nie je súčasť balenia)

 

VitaCig ® Excalibur je nabíjacia inhalátor na vymeniteľné náplne. Poskytuje tak dokonalé pohodlie pri inhalovanie. Akonáhle vám náplň dôjde alebo budete mať chuť na zmenu, stačí ju vymeniť za inú.

 

Dávkovanie

1 náplň obsahuje 300-400 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu). V balíčku vás čaká 5 kusov náhradných náplní, teda až 2 000 potiahnutí.

 

Používať ho môžete kedykoľvek počas dňa.

 

Zloženie VitaCig ® Succulent Strawberry

Jahoda, mentol, MaxVG, destilovaná voda.

 

● Koenzým Q10: 500 ug - Dodáva energiu bunkám a pôsobí proti starnutiu

 

● Vitamín A: 1 IU - Pre správnu funkciu zraku a slizníc

 

● Vitamín B1: 1000 mg - Dodáva energiu a pozitívne ovplyvňuje nervový systém

 

● Vitamín C: 1000 ug - Podporuje imunitný systém a tvorbu kolagénu

 

● Vitamín E: 1000 ug - Spomaľuje starnutie buniek a pôsobí proti oxidačnému stresu

 

Vzhľadom k tomu, že nepatrí produkty VitaCig® medzi oficiálne uznávaná liečivá, doplnky stravy, ani vitamínové a lekárske prostriedky, nie sú určené na liečbu alebo prevenciu akejkoľvek choroby či stavu. Slúži len ako podporný doplnok.

 

Upozornenie: Kvapalina je zložená z 90% prírodným rastlinným glycerínom a z 10% propylénglykolu, ten nie je určený pre užívanie v tekutom stave! Preto pri používaní dbajte opatrnosti a overte, že náplň z inhalátora nevyteká. Prípravky uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Užívať by ho nemali tehotné a dojčiace ženy.

Kategória: EXCALIBUR A NÁPLNE
Hmotnosť: 0.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: