5 KS NÁPLNÍ STRESS DO EXCALIBUR

37 hodnotení

Krátky úvodný text: VitaCig ® Stress vám pomôže upokojiť myseľ a načerpať novú energiu. Ochutnajte netradičnú kombináciu kakaa s nádychom osviežujúcej mäty. Originálna chuť, ktorá vás upokojí. Podrobné info nižšie.

€23
Skladem (> 5 ks)

VitaCig ® Stress je jednorazový inhalátor s príchuťou kakaa a osviežujúci mäty.
 
Perfektne vybalancované zloženie bohaté na prírodné výťažky, ktoré pomáhajú k celkovému upokojeniu a zmierneniu stresu. K hlavným ingredienciám tohto inhalátora patrí Kava kava a ruže. Esenciálny olej z ruže a výťažky z Kava kava (piepor opojný) majú priaznivý vplyv na hladinu stresu a už stovky rokov sa používajú na upokojenie mysle. A aby mal inhalátor čo najlepšie účinky, je obohatený o prírodné aminokyseliny glutamín a L-theanín, ktoré sú dôležité pre správnu funkciu mozgu a pomáhajú bojovať proti úzkosti.
 
Obsah balenia
● 5x náhradná náplň Stress do inhalátora (nie je súčasť balenia)
 
VitaCig ® Excalibur je nabíjací inhalátor na vymeniteľné náplne. Poskytuje tak dokonalé pohodlie pri inhalovaní. Akonáhle vám náplň dôjde alebo budete mať chuť na zmenu, stačí ju vymeniť za inú
 
Dávkovanie
1 náplň obsahuje 300-400 potiahnutí (v závislosti na sile ťahu). V balíčku vás čaká 5 kusov náhradných náplní, teda až 2 000 potiahnutí.
 
Používať ho môžete kedykoľvek počas dňa.
 
Zloženie VitaCig ® Stress:
Ruže, extrakt z rastliny Kava kava, Ylang Ylang olej, kadidlový olej, glutamín, MaxVG, destilovaná voda.
 

Vitamín A: 1 IU

Vitamín B2 / B6: 2 mg / 2 mg

Vitamín B12: 15 mcg

Extrakt z kakaa: 3 mg 

Ylang Ylang olej: 339 mcg - Prispieva k emočnej a duševnej rovnováhe

Kadidlový olej: 339 mcg - Používaný na uvoľnenie mysle a proti bolestiam kĺbov

Theanín: 169 mcg - Zvyšuje alfa mozgové vlny, ktoré znižujú depresiu

Glutamín: 847 mcg - Dôležitá aminokyselina podporujúce imunitu a kvalitný spánok

 

Vzhľadom k tomu, že nepatrí produkty VitaCig® medzi oficiálne uznávaná liečivá, doplnky stravy, ani vitamínové a lekárske prostriedky, nie sú určené na liečbu alebo prevenciu akejkoľvek choroby či stavu. Slúži len ako podporný doplnok.

 

Upozornenie: Kvapalina je zložená z 90% prírodným rastlinným glycerínom a z 10% propylénglykolu, ten nie je určený pre užívanie v tekutom stave! Preto pri používaní dbajte opatrnosti a overte, že náplň z inhalátora nevyteká. Prípravky uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Užívať by ho nemali tehotné a dojčiace ženy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: