5 KS NÁPLNÍ STRESS DO EXCALIBUR

55 hodnotení

VitaCig® Stress navodzuje čokoládovú príchuť s nádychom osviežujúci mäty, podporuje úľavu od stresu, prináša do tela a mysle pokoj a mier.

Podrobné info nižšie.

€23
Skladem (> 5 ks)

Balenie obsahuje 5 bielych kapsúl pre Excalibur:

 

Zloženie:

Vitamín A, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12

Ostatné zložky: Ruže, extrakt z rastliny Kava kava, Ylang Ylang olej, kadidlový olej, glutamín, MaxVG, destilovaná voda.

 

Inštrukcie:

Kapsulu priskrutkujte k nabité jednotke VitaCig® Excalibur a utiahnite. Potom stačí len inhalovať a zariadení sa aktivuje podobu inhalácie. Jedna kapsula vydrží na 300 - 400 potiahnutí.

 

Varovanie:

Odparovanie a jeho efekt je stále študovaný a jeho účinky sú stále neznáme. Aby sme sa znížili riziko pri vapování odstránili sme nikotín a umelé prísady z nášho produktu. Rozhodli sme sa pracovať s certifikovanými zložkami a prírodnými zložkami najvyššej kvality.

VitaCig® by mali používa iba dospelé osoby a v povolených lokalitách. VitaCig® nie je lekársky prostriedok. VitaCig® nie je určený ako liek či prostriedok k liečení choroby. VitaCig® nie je určený ako doplnok stravy a ako vitamínový prostriedok. Nepoužívajte v tehotenstve. Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Nežiaduce účinky konzultujte so svojím lekárom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: