5 KS NÁPLNÍ SLEEP S-EDITION DO EXCALIBUR

2 hodnotenia

Krátky úvodný text: VitaCig ® Sleep S-Edition vám pomôže bojovať s nespavosťou prírodnou cestou. Náhradné náplne obsahujú vitamíny a upokojujúce prírodné látky, ktoré uvoľní telo aj myseľ a pomôžu vám k pokojnému spánku. Podrobné info nižšie.

 
€22
Skladem (> 5 ks)

Náhradné náplne VitaCig ® Sleep S-Edition pomáhajú k pokojnému a spokojnému spánku. Každá náplň obsahuje prírodné levanduľový a valerijský olej. Obe tieto látky majú upokojujúce, sedatívne účinky, ktoré pomáhajú proti stresu a prepracovanosti. V zložení tiež nájdete melatonín čiže hormón spánku, neroli olej pomáhajúci zmiernenie nespavosti a aminokyselinu L-theanin z listov zeleného čaju. Tá znižuje srdcovú frekvenciu a pomáha v boji proti úzkostiam. Všetky tieto výťažky sú čisto prírodné a dohromady tvoria skvelú kombináciu, s ktorou budete spať ako v rozprávke.

 

Obsah balenia

● 5x náhradná náplň Sleep S-Edition do inhalátora (nie je súčasť balenia)

 

 VitaCig ® Excalibur je nabíjacia inhalátor na vymeniteľné náplne. Poskytuje tak dokonalé pohodlie pri inhalovanie. Akonáhle vám náplň dôjde alebo budete mať chuť na zmenu, stačí ju vymeniť za inú.

 

Dávkovanie

1 náplň obsahuje 300-400 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu). V balíčku vás čaká 5 kusov náhradných náplní, teda až 2 000 potiahnutí.

 

Odporúčame používať cca pol hodiny pred plánovaným spánkom. Po 5-8 inhaláciách by sa mal dostaviť pocit únavy. Ak sa u vás prejavia vedľajšie účinky, prestaňte prípravok používať a svoj stav radšej konzultujte s lekárom.

 

Zloženie VitaCig ® Sleep

Levanduľový olej, valerijský olej, neroli olej, L-theanín, Melatonín, vanilka, citrónový olej, MaxVG, destilovaná voda.

 

Levandulový olej: 17 mg - Upokojuje, pôsobí proti bolesti hlavy

Valerijský olej: 17 mg - Pôsobí ako prírodný sedatívum

Neroli olej: 3000 mcg - Užitočný v boji proti únave, depresiám a obavám

L-Theanín: 8000 mcg - Zvyšuje alfa mozgové vlny, ktoré znižujú depresiu

Melatonin: 5.5 mg - Hormón podporujúce pokojný spánok a rýchle zaspávanie

Vanilka: 1000 mcg

CoQ10: 1000 mcg

Citrónový olej: 1500 mcg

 

Vzhľadom k tomu, že nepatrí produkty VitaCig® medzi oficiálne uznávaná liečivá, doplnky stravy, ani vitamínové a lekárske prostriedky, nie sú určené na liečbu alebo prevenciu akejkoľvek choroby či stavu. Slúži len ako podporný doplnok.

 

Upozornenie: Kvapalina je zložená z 90% prírodným rastlinným glycerínom a z 10% propylénglykolu, ten nie je určený pre užívanie v tekutom stave! Preto pri používaní dbajte opatrnosti a overte, že náplň z inhalátora nevyteká. Prípravky uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Užívať by ho nemali tehotné a dojčiace ženy.

Kategória: EXCALIBUR A NÁPLNE
Hmotnosť: 0.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: