5 KS NÁPLNÍ MARVELOUS MINT DO EXCALIBUR

22 hodnotení

Krátky úvodný text: VitaCig ® Marvelous Mint vám poskytne osviežujúcu chuť mentolu po celý deň. Náhradné náplne obsahujú vitamíny a prírodné látky, ktoré uvoľní dýchacie cesty, dodajú svieži dych a povzbudí telo. Podrobné info nižšie.

 

 
€23
Skladem (> 5 ks)

Náhradné náplne VitaCig ® Marvelous Mint pomáhajú upokojiť telo, myseľ a uvoľniť dýchacie cesty. Každá náplň obsahuje prírodné mätovej esenciálne a eukalyptové oleje, ktoré dodávajú pocit ochladenia. Okrem sviežeho dychu a osvieženie organizmu zároveň pôsobí antimikrobiálne, čo znamená, že odstraňujú baktérie z ústnej dutiny. Obe bylinky pomáhajú pri zlom trávení, odstraňujú vyčerpanie a pomáhajú proti stresu.

 

Obsah balenia

● 5x náhradná náplň Marvelous Mint do inhalátora (nie je súčasť balenia)

 

 VitaCig ® Excalibur je nabíjacia inhalátor na vymeniteľné náplne. Poskytuje tak dokonalé pohodlie pri inhalovanie. Akonáhle vám náplň dôjde alebo budete mať chuť na zmenu, stačí ju vymeniť za inú.

 

Dávkovanie

1 náplň obsahuje 300-400 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu). V balíčku vás čaká 5 kusov náhradných náplní, teda až 2 000 potiahnutí.

 

Používať ho môžete kedykoľvek počas dňa. Ak sa u vás prejavia vedľajšie účinky, prestaňte prípravok používať a svoj stav radšej konzultujte s lekárom.

 

Zloženie VitaCig ® Marvelous Mint

Mätový extrakt, peprmint, MaxVG, destilovaná voda.

 

Vitamín A: 1 IU

Vitamín B2: 2 mg

Vitamín B6: 2 mg

Vitamín B12: 15 mcg

Linalool: 1 mg

Mentol: 500 mcg

Peprmintový olej: 1 mg

Mátový olej: 1 mg

 

Vzhľadom k tomu, že nepatrí produkty VitaCig® medzi oficiálne uznávaná liečivá, doplnky stravy, ani vitamínové a lekárske prostriedky, nie sú určené na liečbu alebo prevenciu akejkoľvek choroby či stavu. Slúži len ako podporný doplnok.

 

Upozornenie: Kvapalina je zložená z 90% prírodným rastlinným glycerínom a z 10% propylénglykolu, ten nie je určený pre užívanie v tekutom stave! Preto pri používaní dbajte opatrnosti a overte, že náplň z inhalátora nevyteká. Prípravky uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Užívať by ho nemali tehotné a dojčiace ženy.

 
Kategória: EXCALIBUR A NÁPLNE
Hmotnosť: 0.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: