5 KS NÁPLNÍ HONEY TABACCO DO EXCALIBUR

22 hodnotení
Akcia
Medový tabák
€23 –13 %

Krátky úvodný text: VitaCig ® Honey Tabacco v sebe kombinuje sladkú chuť medu a tabaku. Tieto náhradné náplne sú ideálne pre fajčiarov, ktorí chcú vymeniť nikotínové cigarety za zdravšie a prírodnejší variantu. Podrobné info nižšie.

€20
Skladem (> 5 ks)

Náhradné náplne VitaCig ® Honey Tabacco vynikajú príjemnou tabakovou chuťou so štipkou sladkého medu. Oproti bežne dostupným tabakovým výrobkom neobsahuje inhalátor nikotín ani iné škodlivé látky. Niet teda divu, že si túto nevšednú kombináciu obľúbili najmä fajčiari. VitaCig ® Honey Tabacco je ideálna náhradka nikotínových cigariet. Poskytuje vám príjemnú alternatívu k fajčeniu. Ak nie ste fanúšik sladkých a mentolových príchutí, bude medový tabak to pravé pre vás.

 

Obsah balenia

● 5x náhradná náplň Honey Tabacco do inhalátora (nie je súčasť balenia)

 

VitaCig ® Excalibur je nabíjacia inhalátor na vymeniteľné náplne. Poskytuje tak dokonalé pohodlie pri inhalovanie. Akonáhle vám náplň dôjde alebo budete mať chuť na zmenu, stačí ju vymeniť za inú.

 

Dávkovanie

1 náplň obsahuje 300-400 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu). V balíčku vás čaká 5 kusov náhradných náplní, teda až 2 000 potiahnutí.

 

Používať ho môžete kedykoľvek počas dňa.

 

Zloženie VitaCig ® Honey Tabacco

Propylene Glycol, rastlinný glycerol, prírodná aróma, destilovaná voda.

 

● Koenzým Q10: 500 ug - Dodáva energiu bunkám a pôsobí proti starnutiu

 

● Vitamín A: 1 IU - Pre správnu funkciu zraku a slizníc

 

● Vitamín B12: 1000 ug - Dôležitý pre metabolické procesy a tvorbu červených krviniek

 

● Vitamín C: 1000 ug - Podporuje imunitný systém a tvorbu kolagénu

 

● Vitamín E: 1000 ug - Spomaľuje starnutie buniek a pôsobí proti oxidačnému stresu

 

Vzhľadom k tomu, že nepatrí produkty VitaCig® medzi oficiálne uznávaná liečivá, doplnky stravy, ani vitamínové a lekárske prostriedky, nie sú určené na liečbu alebo prevenciu akejkoľvek choroby či stavu. Slúži len ako podporný doplnok.

 

Upozornenie: Kvapalina je zložená z 90% prírodným rastlinným glycerínom a z 10% propylénglykolu, ten nie je určený pre užívanie v tekutom stave! Preto pri používaní dbajte opatrnosti a overte, že náplň z inhalátora nevyteká. Prípravky uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Užívať by ho nemali tehotné a dojčiace ženy.

 
Kategória: EXCALIBUR A NÁPLNE
Hmotnosť: 0.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: