5 KS NÁPLNÍ COOL CITRUS DO EXCALIBUR

25 hodnotení

VitaCig® Cool Citrus príchuť osviežujúcich sladkých zrelých floristických pomarančov a grapefruitu, chuť ktorá stimuluje a povzbudzuje.

Najlepší spôsob, ako sa ráno prebudiť alebo kedykoľvek sa chcete cítiť vitalizovanej. Cool citrus je oživujúci a povznášajúci príchuť sa navodzujúce pocit pohody.

Podrobné info nižšie.

€23
Skladem (> 5 ks)

Balenie obsahuje 5 bielych kapsúl pre Excalibur.

 

Zloženie:

Vitamín A, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12

Ostatné zložky: Pomaranč, Grapefruit, MaxVG, destilovaná voda

 

 

Inštrukcie:

Kapsulu priskrutkujte k nabité jednotke VitaCig® Excalibur a utiahnite. Potom stačí len inhalovať a zariadení sa aktivuje podobu inhalácie. Jedna kapsula vydrží na 300 - 400 potiahnutí.

 

Varovanie:

Odparovanie a jeho efekt je stále študovaný a jeho účinky sú stále neznáme. Aby sme sa znížili riziko pri vapování odstránili sme nikotín a umelé prísady z nášho produktu. Rozhodli sme sa pracovať s certifikovanými zložkami a prírodnými zložkami najvyššej kvality.

VitaCig® by mali používa iba dospelé osoby a v povolených lokalitách. VitaCig® nie je lekársky prostriedok. VitaCig® nie je určený ako liek či prostriedok k liečení choroby. VitaCig® nie je určený ako doplnok stravy a ako vitamínový prostriedok. Nepoužívajte v tehotenstve. Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Nežiaduce účinky konzultujte so svojím lekárom.

Kategória: EXCALIBUR A NÁPLNE
Hmotnosť: 0.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: