5 KS NÁPLNÍ COOL CITRUS DO EXCALIBUR

13 hodnotení

Krátky úvodný text: VitaCig ® Cool Citrus s citrusovou vôňou a chuťou čerstvých pomarančov vás vtiahne do sveta exotického ovocia. Inhalátor obsahuje pomarančový a grapefruitový olej, ktorý má skvelú chuť a priaznivé účinky na naše zdravie. Ochutnajte a uvidíte.

€23
Skladem (> 5 ks)

VitaCig ® Cool Citrus je jednorazový inhalátor so sladkou príchuťou citrusov. Hlavnou zložkou je pomarančový extrakt pochádzajúci z rastliny Citrus Sinensis (pomarančovník čínsky). Výťažky z nej sa už mnoho rokov v aromaterapii a ľudovom liečiteľstve používajú ako prírodné antidepresívum a afrodiziakum. Zloženie je navyše obohatené o grapefruitový olej, ktorý je vďaka vysokému obsahu limonénu známy ako významný antioxidant. Grapefruitový extrakt chráni bunky pred poškodením, pôsobí proti rakovine a obsahuje mnoho prospešných vitamínov a látok. Inhalácia Cool Citrusu upokojuje zmysly, pomáha proti stresu a má protizápalové a antiseptické účinky.
 
Obsah balenia
● 5x náhradná náplň Cool Citrus do inhalátora (nie je súčasť balenia)
 
VitaCig ® Excalibur je nabíjací inhalátor na vymeniteľné náplne. Poskytuje tak dokonalé pohodlie pri inhalovaní. Akonáhle vám náplň dôjde alebo budete mať chuť na zmenu, stačí ju vymeniť za inú 
Dávkovanie
1 náplň obsahuje 300-400 potiahnutí (v závislosti na sile ťahu). V balíčku vás čaká 5 kusov náhradných náplní, teda až 2 000 potiahnutí.
 
Používať ho môžete kedykoľvek počas dňa.
 
 
Zloženie VitaCig ® Cool Citrus
Grepový extrakt, pomarančový extrakt, pomarančový olej, MaxVG, destilovaná voda.

 

Vzhľadom k tomu, že nepatrí produkty VitaCig® medzi oficiálne uznávaná liečivá, doplnky stravy, ani vitamínové a lekárske prostriedky, nie sú určené na liečbu alebo prevenciu akejkoľvek choroby či stavu. Slúži len ako podporný doplnok.

 

Upozornenie: Kvapalina je zložená z 90% prírodným rastlinným glycerínom a z 10% propylénglykolu, ten nie je určený pre užívanie v tekutom stave! Preto pri používaní dbajte opatrnosti a overte, že náplň z inhalátora nevyteká. Prípravky uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Užívať by ho nemali tehotné a dojčiace ženy.

 

Kategória: EXCALIBUR A NÁPLNE
Hmotnosť: 0.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: