EXCALIBUR

244 hodnotení

Krátky úvodný text: Neobmedzený počet potiahnutí, dobíjanie cez USB a výmena náplní podľa potreby. Inhalátor Excalibur umožní vychutnať si inhalovanie kedykoľvek budete chcieť. Vďaka možnosti nabíjania je rámci dlhodobého užívania najviac ekonomický V balení nájdete tiež 2 náplne (Cool Mentol, Boisterous Berry). Podrobné info nižšie.

€29,96
Skladem (> 5 ks)

VitaCig ® Excalibur je nabíjacia inhalátor na vymeniteľné náplne. Poskytuje tak dokonalé pohodlie pri inhalovanie. Akonáhle vám náplň dôjde alebo budete mať chuť na zmenu, stačí ju vymeniť za inú. Náplň vydrží 300-400 potiahnutí (v závislosti na sile ťahu). Vďaka možnosti nabíjanie a opakované výmene náplní je vhodný pre všetkých, ktorí si počas dňa radi doprajem pôžitok z inhalovania či hľadajú netradičné spestrenie.

 

Obsah balenia

V základnom balíčku nájdete:

 

● 1x náplň Cool Mentol

● 1x náplň Boisterous Berry (Búrlivé ovocie)

● 1x nabíjacie USB zariadení

● 1x inhalátor

 

Dávkovanie a nabíjanie

1 náplň obsahuje 300-400 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu). Pri kúpe náhradných náplní na vás v balíčku čaká 5 kusov, teda až 2 000 potiahnutí.

 

Zariadenie môžete používať kedykoľvek počas dňa.

 

Akonáhle bude inhalátor vybitý, začne blikať svetelný indikátor. Stačí zariadenie naskrutkovať na adaptér a vložiť do zásuvky. Približne za 2,5 hodiny bude inhalátor zase v plnej sile pripravený na ďalšie inhalovanie. Ak sa ponáhľate do práce alebo na schôdzku s priateľmi, nemusíte ani čakať do úplného nabitia. Batérie síce nebude mať 100%, aj tak ale bude funkčná a pripravená na inhalovanie.

 

Zloženie VitaCig ® náplňou

Každá náplň obsahuje iný pomer ingrediencií. Nájdete v nich v rôznej miere vitamín A, B, C, D i E, koenzým Q10, kolagén a mnoho ďalších prírodných látok. Bližšie informácie nájdete na stránke každej náhradné náplne.

Kategória: EXCALIBUR A NÁPLNE
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: