EXCALIBUR

682 hodnotení

Neobmedzený počet potiahnutí, dobíjanie cez USB a výmena náplní podľa potreby. Inhalátor Excalibur umožní vychutnať si inhalovanie kedykoľvek budete chcieť. Vďaka možnosti nabíjania je rámci dlhodobého užívania najviac ekonomický V balení nájdete tiež 2 náplne (Cool Mentol, Boisterous Berry). Podrobné info nižšie.

€37
Skladem (> 5 ks)

VitaCig ® Excalibur je nabíjacia inhalátor na vymeniteľné náplne. Poskytuje tak dokonalé pohodlie pri inhalovanie. Akonáhle vám náplň dôjde alebo budete mať chuť na zmenu, stačí ju vymeniť za inú. Náplň vydrží 300-400 potiahnutí (v závislosti na sile ťahu). Vďaka možnosti nabíjanie a opakované výmene náplní je vhodný pre všetkých, ktorí si počas dňa radi doprajem pôžitok z inhalovania či hľadajú netradičné spestrenie.

 

Obsah balenia

V základnom balíčku nájdete:

 

● 1x náplň Marvelous Mint

● 1x náplň Boisterous Berry

● 1x nabíjacie USB zariadení

● 1x inhalátor

 

Dávkovanie a nabíjanie

1 náplň obsahuje 300-400 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu). Pri kúpe náhradných náplní na vás v balíčku čaká 5 kusov, teda až 2 000 potiahnutí.

 

Zariadenie môžete používať kedykoľvek počas dňa.

 

Akonáhle bude inhalátor vybitý, začne blikať svetelný indikátor. Stačí zariadenie naskrutkovať na adaptér a vložiť do zásuvky. Približne za 2,5 hodiny bude inhalátor zase v plnej sile pripravený na ďalšie inhalovanie. Ak sa ponáhľate do práce alebo na schôdzku s priateľmi, nemusíte ani čakať do úplného nabitia. Batérie síce nebude mať 100%, aj tak ale bude funkčná a pripravená na inhalovanie.

 

Zloženie VitaCig ® náplňou

Náplň Marvelous Mint: 

Prírodné čierne ríbezle, čučoriedka, B-myrcén, Max VG, destilovaná voda

 

Náplň Boisterous Berry:

Prírodná mätová a mentolová príchuť, mäta pieporná, mentol, linalool, MaxVG, destilovaná voda

 

Obsah vitamínov v 1 náplni:

Vitamín A: 1 IU

Vitamín B2: 2 mg

Vitamín B6: 2 mg

Vitamín B12: 15 mcg

 

Vzhľadom k tomu, že nepatrí produkty VitaCig® medzi oficiálne uznávaná liečivá, doplnky stravy, ani vitamínové a lekárske prostriedky, nie sú určené na liečbu alebo prevenciu akejkoľvek choroby či stavu. Slúži len ako podporný doplnok.

 

Upozornenie: Kvapalina je zložená z 90% prírodným rastlinným glycerínom a z 10% propylénglykolu, ten nie je určený pre užívanie v tekutom stave! Preto pri používaní dbajte opatrnosti a overte, že náplň z inhalátora nevyteká. Prípravky uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Užívať by ho nemali tehotné a dojčiace ženy.

Kategória: EXCALIBUR A NÁPLNE
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: