FAQ

lista3

 

Často kladené otázky

 

V čom sú inhalátory VitaVape iné oproti bežným tabakovým výrobkom?


Pri inhalácii nevdychujete škodlivé látky, len vitamíny a paru. Inhalátory VitaVape neobsahujú žiadny nikotín, decht ani podobné látky obsiahnuté v klasických cigaretách či elektronických cigaretách. Produkty VitaVape teda môžeme prirovnať k malým prenosným "vodným fajkám". Skvele tak poslúži milovníkom fajok aj ako náhrada tabakových výrobkov pre odvykajúcich fajčiarov. Viac sa o nich môžete dozvedieť na stránke "O produktoch".
 
Ako dlho vydrží VitaVape?


To záleží, o ktorý druh inhalátora máte záujem. Naše výrobky delíme na 3 druhy:
a) Klasik edition: Inhalátory zo základnej rady Klasik edition sú jednorazové a ukrývajú v sebe až 500 potiahnutí. Výdrž sa odvíja od toho, ako veľmi silno a dlho "ťaháte".
b) S-edition: Inhalátory tejto rady sú tiež jednorazové a vydrží až 500 potiahnutí. Majú však zloženie obohatené o účinné látky, ktoré sú vybrané na mieru špecifickým potrebám. V ponuke tak nájdete inhalátory pre pokojný spánok, na dodanie energie, na upokojenie a pod.
c) Excalibur: Hviezda medzi našimi produktmi. Jedná sa o inhalátor s vymeniteľnou náplňou, ktorý vás pri každodennom používaní vyjde finančne najvýhodnejšie. Náplne môžete meniť podľa potreby a akonáhle sa zariadenie vybije, jednoducho ho pomocou USB pripojenie za cca 2,5 hodiny opäť dobijete.
 
Ako poznám, kedy VitaVape došiel?


Keď začne pri inhalácii VitaVape preblikávať a nepôjde z neho žiadna para, blíži sa jeho vybitie. U Excalibur stačí len vymeniť náplň s príchuťou, prípadne Excalibur nabiť. Jednorazové modely z rady Klasik edition a S-edition sú na jedno použitie. Akonáhle raz dôjdu, je potreba zaobstarať nové. Berte to ale ako príležitosť na ochutnanie našich ďalších príchuťou ;-).
 
Môžu používať VitaVape produkty tehotné a dojčiace ženy?


Hoci sú produkty VitaVape považované za zdravotne neškodné, neodporúčajú sa tehotným a dojčiacim ženám. Niektoré bylinky a výťažky nemusia byť vhodné pre vývoj plodu a pre bábätká.
 
Môžu používať VitaVape produkty deti?


Aj cez to, že neobsahujú produkty VitaVape škodlivé látky ani žiadny nikotín, sú určené len pre osoby staršie ako 18 rokov.
 
Aké sú možnosti a doba doručenia?


Obvyklá doba doručenia objednávky je 1 až 4 pracovné dni, v závislosti na tom, v ktorý deň a hodinu objednávku vytvoríte.
 
Je možné sa s vami dohodnúť na spolupráci?


Áno, zmysluplným spolupracím sme otvorení. Chceme šíriť naše produkty medzi širokú verejnosť a ukázať ľuďom, že existuje zdravšia varianta "fajčenia", ktorá môže mať dokonca aj pozitívny vplyv na naše zdravie. Či už ste firma alebo influencer, napíšte nám cez náš formulár. Čo nevidieť sa vám ozveme a preberieme naše možnosti.